



ترانزیستور MJE350 یک ترانزیستور ولتاژبالا از نوع PNP است که برای کاربردهای تقویت ولتاژ، طبقات درایور آمپلیفایرهای صوتی، منابع تغذیه و مدارهای صنعتی طراحی شده است. این قطعه به دلیل تحمل ولتاژ زیاد، پایداری حرارتی مناسب و عملکرد خطی قابل قبول، در طراحی مدارهای حرفهای صوتی و صنعتی بسیار پرکاربرد است.
| مشخصه | مقدار |
|---|---|
| نوع | PNP High Voltage Transistor |
| ولتاژ کلکتور–امیتر (VCEO) | -300V |
| ولتاژ کلکتور–بیس (VCBO) | -300V |
| ولتاژ امیتر–بیس (VEBO) | -5V |
| جریان کلکتور (IC) | -500mA |
| توان تلفاتی (PD) | 20W |
| بهره جریان (hFE) | 30 تا 180 |
| فرکانس گذر (fT) | 4MHz |
| پکیج | TO-126 |
| دمای کاری | -55°C تا +150°C |
قیمت های فروشگاه بروز است. تلفن پشتیبانی : 32290213-051
اگر کالایی که در جستجو آن هستید پیدا نکردید ما امکان واردات سریع از چین رو برای شما مهیا کرده ایم ، باما در تماس باشید. 09157895200
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.