



۶,۹۸۳ تومان
در انبار موجود نمی باشد
ترانزیستور BD136 یک ترانزیستور قدرتی از نوع PNP است که برای کاربردهای تقویت توان، سوئیچینگ بارهای متوسط و مدارهای صوتی طراحی شده است. این قطعه با تحمل جریان مناسب، پایداری حرارتی خوب و قابلیت کار در ولتاژهای بالا، انتخابی قابلاعتماد برای مدارهای صنعتی و عمومی به شمار میرود.
| مشخصه | مقدار |
|---|---|
| نوع | PNP Power Transistor |
| ولتاژ کلکتور–امیتر (VCEO) | 45V |
| ولتاژ کلکتور–بیس (VCBO) | 45V |
| ولتاژ امیتر–بیس (VEBO) | 5V |
| جریان کلکتور (IC) | 1.5A |
| توان تلفاتی (PD) | 12.5W |
| بهره جریان (hFE) | 40 تا 250 |
| فرکانس گذر (fT) | 50MHz |
| پکیج | TO-126 |
| دمای کاری | -65°C تا +150°C |

قیمت های فروشگاه بروز است. تلفن پشتیبانی : 32290213-051
اگر کالایی که در جستجو آن هستید پیدا نکردید ما امکان واردات سریع از چین رو برای شما مهیا کرده ایم ، باما در تماس باشید. 09157895200
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.