



یک MOSFET قدرتی ولتاژ بالا با راندمان مناسب و استحکام حرارتی برای کاربردهای صنعتی و سوئیچینگ.
| مشخصه | مقدار |
|---|---|
| نوع | N-Channel Power MOSFET |
| ولتاژ درین-سورس (VDS) | 600 V |
| جریان درین مداوم (ID) | 30 A |
| مقاومت روشن (RDS(on)) | 0.19 Ω @ VGS=10V |
| شارژ گیت (Qg) | 160 nC @ VGS=10V |
| ولتاژ گیت-سورس (VGS) | ±30 V |
| خازن ورودی (Ciss) | 3000 pF |
| توان تلفاتی (PD) | 250 W (در دمای کیس) |
| دمای کاری | -55 تا +150 °C |
| پکیج | TO-247 |
قیمت های فروشگاه بروز است. تلفن پشتیبانی : 32290213-051
اگر کالایی که در جستجو آن هستید پیدا نکردید ما امکان واردات سریع از چین رو برای شما مهیا کرده ایم ، باما در تماس باشید. 09157895200
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.