ترانزیستور 2N3904 پکیج TO92
شناسه محصول:
1280018G28
دسته: ترانزیستور
- ترانزیستور NPN مناسب کاربردهای کمقدرت
- ولتاژ کلکتور امیتر مقدار 40V میباشد
- جریان کاری کلکتور حدود 200mA است
- توان تلفاتی قطعه تقریبا 625mW میباشد
- بهره جریان بین 70 تا 300 متغیر است
- فرکانس گذر دستگاه حدود 300MHz میباشد
- کاربرد در تقویتکننده و سوئیچینگ سریع
- پکیج استاندارد کوچک و محبوب TO92
۲۰,۶۳۱ تومان
6416 در انبار
0
People watching this product now!
توضیحات محصول
ترانزیستور 2N3904
ترانزیستور 2N3904 یک ترانزیستور سیگنال کوچک از نوع NPN است که در کاربردهای سوئیچینگ سرعتبالا، تقویتکنندههای فرکانس پایین تا متوسط، درایورهای سبک، و مدارات عمومی بهکار میرود. این قطعه یکی از پرکاربردترین ترانزیستورهای کمقدرت در صنعت الکترونیک محسوب میشود و در انواع پروژههای دانشجویی، صنعتی و تجهیزات مصرفی بهصورت گسترده استفاده میگردد.
مشخصات فنی
| مشخصه | مقدار |
|---|---|
| نوع ترانزیستور | NPN |
| ولتاژ کلکتور–امیتر (VCEO) | 40V |
| ولتاژ کلکتور–بیس (VCBO) | 60V |
| ولتاژ امیتر–بیس (VEBO) | 6V |
| جریان کلکتور (IC) | 200mA |
| توان تلفاتی (PD) | 625mW |
| بهره جریان (hFE) | 70 تا 300 |
| فرکانس گذر (fT) | 300MHz |
| پکیج | TO-92 |
دیتاشیت ترانزیستور 2N3904 :
ثبت نظر و امتیاز دهی محصول
اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “ترانزیستور 2N3904 پکیج TO92” لغو پاسخ


دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.