



ترانزیستور S9011 یک ترانزیستور سیگنال کوچک از نوع NPN است که برای کاربردهای فرکانس بالا، تقویت سیگنالهای RF و مدارهای نوسانساز طراحی شده است. این قطعه به دلیل نویز پایین، سرعت سوئیچینگ بالا و مصرف توان کم، انتخابی بسیار مناسب برای مدارهای گیرنده و فرستنده رادیویی و پروژههای الکترونیکی دقیق محسوب میشود.
| مشخصه | مقدار |
|---|---|
| نوع | NPN RF Signal Transistor |
| ولتاژ کلکتور–امیتر (VCEO) | 25V |
| ولتاژ کلکتور–بیس (VCBO) | 40V |
| ولتاژ امیتر–بیس (VEBO) | 5V |
| جریان کلکتور (IC) | 50mA |
| توان تلفاتی (PD) | 300mW |
| بهره جریان (hFE) | 60 تا 300 |
| فرکانس گذر (fT) | تا 650MHz |
| پکیج | TO-92 |
| دمای کاری | -40°C تا +150°C |

قیمت های فروشگاه بروز است. تلفن پشتیبانی : 32290213-051
اگر کالایی که در جستجو آن هستید پیدا نکردید ما امکان واردات سریع از چین رو برای شما مهیا کرده ایم ، باما در تماس باشید. 09157895200
دیدگاهها
هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.